BENDRADARBIAUKIME

Kinderis tai Lietuviška įmonė įkvėpta gamtos ir sveikos gyvensenos vertybėmis

Kinderio įkūrėja Enrika Jurkėnienė, dviejų vaikų mama, žino kaip svarbu suteikti visas galimybes ir priemones vaikams, kad ateityje jie būtų judrūs, žvalūs ir tinkamai išsivystę žmonės. Mūsų produkcija ne tik lavina sportinį išprusimą, bet ir tinkamai bei turiningai užima vaiko laiavalaikį.                 

 

Kodėl verta su mumis dirbti ?

 

★ Patikimas ir greitas aptarnavimas jums rūpimais klausimais

★ Greitas siuntimas į visas Europos šalis 

★ Lanksčios bendrdarbiavimo galimybės, prekes galime siųsti tiesiai klientui arba į jūsų sandėlį 

★ Turime sukūrę didelę kiekį video medžiagos, kurią galėsite naudoti reklamos tikslais savo internetiniame puslapyje.

 

Su mumis susiekti galite:

Email: info@kinderis.lt, b2b@kinderis.lt

Tel. Nr. +370 69 000777 / +370 647 00100


Mūsų gaminiai yra ilgaamžiai ir daugiafunkciniai prisitaikantys prie įvairiausių vaiko poreikių Laipynės, vidaus aikštelės ir gimnastikos sienelės gaminamos iš buko ir pušies medienos elementų, kurie užtikrina stiprią ir stabilią gaminio konstrukciją. Mūsų tikslas skleisti meilę sportui nuo pat mažų dienų, kuomet tai daryti ir yra tikslingiausia. Pristatymas klientams į namus per 3-7 darbo dienas visoje Europoje.

 

            

Esame oficialūs "WOODLUCK" atstovai.Tai unikalūs ir modernūs baldai atitinkantys kiekvieno vaiko poreikius. Vientisos, kokybiškos ir tvarios kolekcijos prisitaiko prie augančio vaiko ir transformuojasi. Todėl baldai yra ilgaamžiai ir daugiafunkciniai, tinkantys įvairaus amžiaus žmonėms. Mums rūpi vaiko gerovė, todėl tiekiame tik patvirtintą ir ir sertifikuotą produkciją. Suteikite savo vaiko kambariui šilumos, jaukumo ir naujumo jausmą !  

            


Esame oficialūs Fungoo lauko aikštelių atstovai. Tiekiame tik tvirtos konstrukcijos ir ekspertų patvirtintą produkciją. Kruopščiai obliuota ir impregnuota mediena užtikrins aikštelės ilgąąmžiškumą ir kokybės jausmą. Turime platų aikštelių asortimentą, todėl prisitaikysime prie įvairiausių jūsų poreikių. Nemokamas pristatymas klientams į namus per 10-15 darbo dienų visoje Europoje.