Lauko aikštelės

Smagiam nuotykiui kieme

Baldai

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO, kuriant vaiko kambarį pagal NAUJAUSIAS TENDENCIJAS👌

Gimnatikos sienelės

💁Norite paskatinti save ir savo šeimą aktyviau judėti? Su šia universaliai sienele, namuose sportuoti bus įdomu, paprasta ir itin patogu.

Pikler laipynės

Pagrindinė idėja – ugdyti natūralų smalsumą juos supantį pasaulį per patyrimą, o ne tik įsiminti informaciją.

Vidaus žaidimų aikštelės

👨‍👩‍👦‍👦Kuriame žaidimų aikšteles, kurias vaikai tiesiog dievina. Su mūsų produktais vaikai gali žaisti, mokytis ir augti, ugdydami savo kūną bei protą sveikam ir aktyviam gyvenimo būdui.

Stalai ir kėdės

Sėdėkite protingai, mokykitės geriau!

Atsiliepimai

Aš galiu pasakyti tik tiek, kad mūsų ketvertukas ten randa tiek veiklų!!! Ir jiems ši aikštelė LABAI patinka!!!❤ Apsilankę parduotuvėje rasite visokių dydžių ir komplektacijų aikštelių ir ne tik!!! 🤗❤

KETVERTUKAS REKOMENDUOJA!!!

Surinko mama. Labai labai patinka! Geriausias pirkinys lig šiol!

Ačiū Jums! Esame labai patenkinti

Viskas super! Na mums tikrai pasiteisino nuoma sių karstynių, vaikai noriai laipiojo. Labiausiai, tai čiuozykla patiko.  Aciū! Abi dienas puikiai išnaudojo karstynes. 

Dvynukes pas mus tai vienai laaabai patinka, kita dar truputi prisibijo.

Joo, tikrai pasiteisinęs daiktas - lipa, bando, čiuozia

Sveiki, norėjome nuoširdžiai padėkoti už operatyviąją pagalbą atrandant kurjerių "pamestą" namelio siuntos dalį! Laukiame kada sustatysime ir galėsime džiaugtis pramogomis kieme. Ačiū Jums už profesionalumą ir empatiją! Dar sugrįšime.

Ačiū! Dabar mūsų dienos kieme- įdomios:)

Vaikai su dovanom laimingi

Sveiki, ačiū už sienelę jau praėjo keli mėnesiai po įsigijimo, tai tikrai galiu pasakyti, kad pasiteisinęs pirkinys. Berniukui 4 m., labai sutvirtėjo laipiodamas, dabar tikras žmogus voras. Sienelė tinka ne tik žaidimams, bet puikiai pasitarnauja kaip drabužių kabykla remonto metu, ar džiovykla